10 důvodů proč nakupovat u autorizovaného prodejce

 

1. Autorizováno společností Autodesk

Každý autorizovaný prodejce Autodesku prošel autorizačním procesem, při kterém prokázal, že má dovednosti a know-how, které vám pomohou vytěžit z vaší investice maximum.

 

2. Odbornost na klíčových trzích

Výběrem autorizovaného prodejce Autodesku, který odpovídá vašemu podnikání, získáte přístup k mnoha zkušeným zaměstnancům, kteří rozumí vašemu podnikání a najdou vám vhodné řešení Autodesk.

 

3. Přístup k specializovanému týmu profesionálů

Autorizovný prodejce Autodesk přidělí k vašemu účtu zaměstnance, kteří se zaměří na to, aby vám a vašemu podnikání pomohli uspět, což znamená, že máte vždy přímý kontakt, když se objeví problém, což vám poskytne naprostý klid na vaše projekty.

 

4. Přístup k úplnému portfoliu Autodesku

Všichni autorizovaní prodejci společnosti Autodesk mají přístup k úplnému portfoliu společnosti Autodesk (s některými omezenými výjimkami), což vám umožňuje získat výhody při obdržení nabídky.

 

5. Přesné nabídky

Autorizovaný prodejce Autodesku vám bude schopen poskytnout jasnou cenovou nabídku ukazující možnosti předplatného Autodesku na 1 rok a 3 roky a informuje o  všech dostupných slevách.

 

6. Průběžná podpora

Jakmile si předplatné zakoupíte a nainstalujete software, autorizovaný prodejce společnosti Autodesk vás provede nastavením a bude vás informovat o  vašem předplatném, ​​včetně toho, kdy je čas jej obnovit.

 

7. Dosahujte cílů rychleji

 

Společnosti Autodesk autorizovaných  prodejců  mají různé podoby - výběr toho, který je pro vás ten pravý, vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji, ekonomičtěji a pomůže vám s nadměrným dodáním vašim zákazníkům.

 

8. Využijte doplňkové služby

 

Nákup prostřednictvím autorizovaného prodejce společnosti Autodesk vám dává příležitost využít jejich doplňkových služeb, které potřebujete k realizaci svého projektu, jako jsou další softwarová školení, podpora a konzultační možnosti.

 

9. Investujte do svého podnikání

 

Autorizovaný prodejce společnosti Autodesk vám může pomoci optimalizovat nebo rozšiřovat váš pronájem v průběhu času a průběžně vás informovat o relevantních novinkách a akcích.

 

10. Přístup k bezpečným a kompatibilním IT řešením

Nákupem prostřednictvím autorizovaného prodejce společnosti Autodesk získáte přímý přístup k řešením IT, jako jsou pracovní stanice, grafické karty a možnosti cloudového úložiště, které jsou spravované, zabezpečené a kompatibilní s vaším softwarem Autodesk, abyste maximalizovali potenciál.