Autodesk AutoCAD Revit LT Suite

Create higher-quality and more accurate designs with Revit LT Suite

Sada AutoCAD Revit LT poskytuje intuitivní nástroje pro modelování informací o budově 3D (BIM) softwaru Autodesk Revit LT a známé nástroje pro kreslení softwaru AutoCAD LT. Vytvářejte kvalitnější a přesnější návrhy a dokumentaci v koordinovaném prostředí Revit LT založeném na 3D modelech a usnadněte přechod na BIM pomocí integrovaných učebních zdrojů a zjednodušeného uživatelského rozhraní.

Pomozte uspokojit potřeby klientů výměnou návrhů zúčastněných stran pomocí softwaru založeného na platformách Revit nebo AutoCAD. Díky předplatnému máte přístup k integrovaným cloudovým službám, které vám pomohou vytvářet téměř fotorealistické vykreslení.

Find your nearest Autodesk Authorised Reseller

Autodesk Authorised Resellers come in all shapes and sizes – selecting the one that’s right for you will help you reach your goals faster, more economically and help your over-deliver to your customers.

Find your nearest Autodesk Authorised Reseller HERE 
 

Máte otázku? Zadejte své údaje a spojte se s jedním z členů našeho týmu.

Hledáte nabídku? Zde vyplňte své údaje a my zajistíme, aby vás kontaktoval některý z našich autorizovaných prodejců Autodesk.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro zpracování vaší žádosti o informace nebo registraci a budou automaticky vymazány po 30 dnech. Více informací v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.